Hakkımda

Merhaba ben Yasin

Lisans öğrenimimi işletme mühendisliği üzerine yapmış olsam da, üniversite öğrenim esnasında ve sonrasında yapmaktan keyif aldığım şeyi hep devam ettirdim; kodlamak. Ve sonunda dayanamayıp 2018 yılında tekrardan bilgisayar mühendisliği lisans öğrenimine başladım.

Üniversite öğreniminin dışında farklı kaynaklardan Html & Css, Bootstrap, Javascript and jQuery öğrendim. Şu an Vue.js Framework’u üzerinde çalışmaktayım.

Halen aktif olarak kendi üniversite arkadaşlarımızla kurduğumuz bir grup olan Web Chefs grubunda Html ve Css dersleri vermekteyim.

Ayrıca kurumlardaki nöbet yazım aşamasında ortaya çıkan problemlerin önüne geçmek amacıyla başlattığımız “Staff-Roster” isimli bir projede Front-end Web Developer olarak görev alacağım.

PHP, Python dili, Makine öğrenmesi, Yapay zeka ve özellikle de Nesnelerin İnterneti ve 3 Boyutlu Yazıcılar konularıyla çok ilgiliyim.

Although I graduated as a business engineer, I started learning coding and software after I graduated from university. And I started university again on Computer Engineering. I learned Html & CSS, Bootstrap, Javascript and jQuery. Currently I am studying on Vue.js which is a Javascript framework. I am very interested in PHP, Python, Algorithms, Machine Learning, Artificial Intelligence, IoT and 3d printers.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön